Katram piemīt savs skaistums BŪTISKA SASTĀVDAĻA IR VESELA ĀDA

Katram piemīt savs skaistums

BŪTISKA SASTĀVDAĻA IR VESELA ĀDA

Mana kaislība un vienlaikus misija ir - izskaidrot un pierādīt to, cik būtiska ir ādas veselība un ikdienas kopšana.
/ Dr. Lauma Valeine /

Laipni aicināti

Mēs Jums palīdzēsim labi justies savā ādā.

 

Mūsu klīnika, kas atrodas vēsturiskā ēkā pašā Rīgas centrā un kur ir ērta piekļuve, piedāvā plašu dermatoloģisko, estētisko un kosmetoloģisko pakalpojumu spektru. Mūsu darbība balstās uz rūpīgu, nesteidzīgu un individuālu pieeju, augsti kvalificētiem speciālistiem un jaunākajām tehnoloģijām.

Lasīt vairāk

MŪSU PAKALPOJUMI

service

Dermatoloģija

Lasīt vairāk
service

Lāzerdermatoloģija

Lasīt vairāk
service

Estētiskā medicīna

Lasīt vairāk
service

Kosmetoloģija

Lasīt vairāk

KO SAKA MŪSU KLIENTI UN DRAUGI

Dr. Raimonds Karls / Derma Clinic Riga

 

Katra skolotāja sasniegums - skolnieks "pāraug" savu skolotāju. Tam tā ir jābūt. Esmu gandarīts par dr. Laumas Valeines panākumiem un izaugsmi gan profesionālā, gan biznesa jomā. Un lepojos, ka pirms daudziem gadiem novēroju un palīdzēju spert pirmos soļus dermatoloģijā. Prieks redzēt jaunu vietu - dermatoloģijas salu, kur sniedz kvalitatīvus pakalpojumus, kur darbs un pacienta aprūpe balstās uz jaunākajiem zinātnes sasniegumiem un izmanto pasaules jaunākās progresīvās tehnoloģijas. Esmu pārliecināts, ka pacients pēc vizītes dakteres Valeines klīnikā paliks apmierināts ar attieksmi, klīnikas auru un ārstēšanas rezultātu!

 

Dr. Raimonds Karls / Derma Clinic Riga

Mēs izmantojam sīkfailus. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politika.