Sākums Par mums

PAR MUMS

 

LAUMA VALEINE

Savos 15 prakses gados esmu pārliecinājusies, ka ārstēšanas veiksme slēpjas izpratnē un sadarbībā. Pacienta spējā precīzi formulēt un izstāstīt savu problēmu un ārsta spējā uzklausīt un izprast. Ārsts var būt tikai gids, ceļvedis procesā uz mūsu lielākā orgāna – ādas veselību, kas katram pacientam ir jāiet pašam. Ārsta uzdevums ir pareizi ievirzīt un iedot vispiemērotākos instrumentus.


Nav kāda viena brīnumaina krēma vai maģiskās tabletes, kas atrisinās jūsu ādas problēmu. Risinājums ir kompleksa pieeja šai problēmai, kas ietver arī ikdienas darbu un rūpes pašam par sevi, dzīvesveida un paradumu korekciju. Mana kaislība un vienlaikus misija ir -izskaidrot un pierādīt to, cik būtiska ir ādas veselība un ikdienas kopšana. Ir bezjēdzīgi risināt kādu problēmu šodien, ja rīt jūs atgriezīsieties pie saviem vecajiem, neveselīgajiem paradumiem, kas jūs atkal atvedīs uz mūsu klīniku. Būtiski ir saprast, ka, saskaroties ar ādas veslības problēmām, ir jāmaina domāšana un izpratne par lietām.


Būtiska ir enerģijas apmaiņa starp pacientu un ārstu, tādēļ svarīga mūsu tikšanās daļa būs saruna un tikai pēc tam – tehnoloģijas, zāles, procedūras, lai es un mani pacienti būtu gan izziņas, gan iedvesmas avots viens otram. Katrs vēlas labi, komfortabli justies pats savā ādā, un mēs jums palīdzēsim to sasniegt. Katra cilvēka ādai piemīt savs skaistums. Tas ir jāizprot, jāatklāj un jāattīsta, lai tas nekļūtu par pastāvīgu rūpju nastu, bet pārliecinošu mūsu ikdienas vizītkarti.

 

 

KO SAKA MŪSU KLIENTI UN DRAUGI

Dr. Raimonds Karls / Derma Clinic Riga

 

Katra skolotāja sasniegums - skolnieks "pāraug" savu skolotāju. Tam tā ir jābūt. Esmu gandarīts par dr. Laumas Valeines panākumiem un izaugsmi gan profesionālā, gan biznesa jomā. Un lepojos, ka pirms daudziem gadiem novēroju un palīdzēju spert pirmos soļus dermatoloģijā. Prieks redzēt jaunu vietu - dermatoloģijas salu, kur sniedz kvalitatīvus pakalpojumus, kur darbs un pacienta aprūpe balstās uz jaunākajiem zinātnes sasniegumiem un izmanto pasaules jaunākās progresīvās tehnoloģijas. Esmu pārliecināts, ka pacients pēc vizītes dakteres Valeines klīnikā paliks apmierināts ar attieksmi, klīnikas auru un ārstēšanas rezultātu!

 

Dr. Raimonds Karls / Derma Clinic Riga

Mēs izmantojam sīkfailus. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politika.