Sākums Atsauksmes

KO SAKA MŪSU KLIENTI UN DRAUGI

Līga Zemture

 

Rūpes par savu sejas ādu jau vairāk kā 10 gadus uzticu dr. Laumai Valeinei. Viņas dotie padomi ilgtermiņā vienmēr ir izrādījušies vispareizākie un man piemērotākie. Īpaši esmu pateicīga par to, ka paklausīju dr. Valeines padomam nesauļoties daudz un nesauļoties laikā, kad saule ir visneveselīgākā. Un rezultātu ļoti labi varēja redzēt, kad veicu ādas kvalitātes monitoringu. Dr. Lauma Valeine ir ādas ārsts, kurš regulāri rūpējas par savu zināšanu un kvalifikācijas celšanu, kas man kā pacientam ir ļoti būtiski, jo zinu, ka uzzināšu no sava ārsta par jaunākajām un manai ādai atbilstošākajām procedūrām. Tajā pat laikā zinu, ka dr. Lauma Valeine skrupulozi izvērtē, kas no piedāvājuma ir mārketings un kas tiešām palīdzēs klienta veselībai, skaistumam un labsajūtai.

 

Līga ZemtureDr. Raimonds Karls / Derma Clinic Riga

 

Katra skolotāja sasniegums - skolnieks "pāraug" savu skolotāju. Tam tā ir jābūt. Esmu gandarīts par dr. Laumas Valeines panākumiem un izaugsmi gan profesionālā, gan biznesa jomā. Un lepojos, ka pirms daudziem gadiem novēroju un palīdzēju spert pirmos soļus dermatoloģijā. Prieks redzēt jaunu vietu - dermatoloģijas salu, kur sniedz kvalitatīvus pakalpojumus, kur darbs un pacienta aprūpe balstās uz jaunākajiem zinātnes sasniegumiem un izmanto pasaules jaunākās progresīvās tehnoloģijas. Esmu pārliecināts, ka pacients pēc vizītes dakteres Valeines klīnikā paliks apmierināts ar attieksmi, klīnikas auru un ārstēšanas rezultātu!

 

Dr. Raimonds Karls / Derma Clinic RigaMaija Fromane

 

Lauma ir ārsts ar ilggadēju un daudzveidīgu pieredzi. Viņa pastāvīgi attīstās un savā darbā vienmēr izmanto aktuālāko zinātnisko informāciju no daudzām medicīnas nozarēm, kas padara viņas darbu ar pacientiem vēl efektīvāku. Es uzticos Laumas profesionālajam viedoklim un ļoti novērtēju sadarbību ar viņu.

 

Maija FromaneIlze Auzere

 

Dr. Lauma Valeine - Ārste, kura liek Tev justies, ka Tu esi vissvarīgākais klients pasaulē! Dr. Lauma Valeine ir bijusi mana dermatoloģe vairāk, kā astoņus gadus. Tik izcilu ārstu ir grūti sastapt: augstas profesionālās zināšanas un prasmes, kuras Lauma nepārtraukti papildina, totāla individuāla pieeja man kā klientam, ņemot vērā vecumu un finanses, profesionāli radoša pieeja katrai problēmai, rūpīgums, perfekcionisms un viss tas ar lielu mīlestību!

 

Ilze AuzereUldis Veits

 

Uzskatu Dr. Laumu Valeini par vienu no Latvijas vadošajiem speciālistiem dermatoloģijā un Estētiskajā dermatoloģijā ar ilgstošu un pozitīvu pieredzi Lāzerterapijā un fillerinjekciju jomā un kas mūsdienās ir ļoti svarīgi, viņa regulāri papildina zināšanas dažādos ārzemju kongresos un pieredzes apmaiņās ar ārzemju kolēģiem. Vēl viena ļoti svarīga īpašība, kas piemīt Dr. Valeinei ir spēja dažādus medicīniski sarežģītos jautājumus izskaidrot vienkāršā valodā saviem pacientiem ne tikai konsultējot klātienē, bet arī vienkārši un profesionāli atbildot uz pacientus interesējošiem jautājumiem sociālos tīklos. Un Dr. Valeinei piemīt arī tīri cilvēciska empātija pret saviem pacientiem par ko varētu teikt Mazā Prinča vārdiem - …īsti mēs redzam tikai ar sirdi! Novēlu Dr. Laumai Valeinei arī ar savu klīniku un pozitīvo pieredzi būt vienmēr starp labākajiem gan ar profesionālo pieredzi gan ar sirds siltumu un atsaucību!

 

Uldis VeitsJeļena Ostapenko

 

Jau vairākus gadus es rūpes par savas ādas veselību uzticu dakterei Laumai Valeinei - regulāri veicu pārbaudi, jo profesijas dēļ daudz uzturos saulē un tas ir būtiski. Tāpat es sekoju dakteres ieteikumiem un padomiem ādas ikdienas kopšanā. Viņa vienmēr visu izskaidro un es jūtos droša.

 

Jeļena OstapenkoMēs izmantojam sīkfailus. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politika.