Sākums Publikācijas

Publikācijas

Tas nav filleris. Tas ir #SuneKOS.

01.04.2020

Notraust no sejas laika atstātās pēdas, atgriezt apjomu vaigu kaulos, atbrīvoties no dziļām deguna-lūpu krokām un šķērseniskām grumbām uz pieres, no smalkā krunku tīkliņa ap acīm, blāvas ādas krāsas, tonusa zuduma un dehidratācijas... Satriecošs injekciju procedūru saraksts, kuru var piedāvāt jebkurš kompetents kosmetologs. Un tagad iedomājieties, ka visas šīs problēmas var atrisināt viens preparāts.

Šī procedūra ir neaizvietojama alternatīva tiem, kuri vēlas dabisku rezultātu, neizmantojot klasiskās injicējamās pildvielas un botulīntoksīnu.

Unikāls injicējams, patentēts hialuronskābes un aminoskābju savienojums nodrošina jaunas ārpusšūnu matricas ražošanu, stimulējot kolagēna un elastīna ražošanu, to radīja Itālijas zāļu ražotājs GMP, kas specializējas preparātu ražošanā uz aminoskābju bāzes.

SuneKOS injekcijas ieguva popularitāti pēc veselas virknes veiktajiem testiem Eiropā, Krievijā, Ukrainā, ko veica vadošo glancēto žurnālu redaktori, kā arī pēc veiksmīga darba ar vadošajiem estētikas centriem.


Tagad SuneKOS ir Latvijā.

SuneKOS īpatnība – plašs iedarbību klāsts. Tas nav fillers vai šķērssaistīta stabilizēta hialuronskābe, bet gan kombinēts preparāts, kas satur hialuronskābi un 6 aminoskābju kopu: glicīnu, L-prolīnu, L-leicīnu, L-lizīnu, L-valīnu un L-alanīnu.

L-prolīns un L-lizīns, kas netiek sintezēti mūsu ķermenī, ir nepieciešami ne tikai kolagēna sintēzei, bet tie arī uztur ādas struktūru un veicina brūču sadzīšanu. L-alanīna un L-valīna aminoskābes ir nepieciešamas elastīna sintēzei un atrodas fibrīnā un citos proteīnos. Leicīns ir iesaistīts augšanas procesos, ādas atjaunošanā un dziedināšanā.


SUNEKOS ir kursa procedūra ar intervālu 5-7 dienas.
IR DIVU VEIDU SUNEKOS INJEKCIJAS.

SuneKOS 200 satur zemas molekulmasas hialuronskābi, un to izmanto, lai likvidētu sīkas grumbas, kas ir ideāli piemērots sejas, kakla, dekoltē zonām un rokām gados jauniem pacientiem.

SuneKOS 1200 satur lielu molekulmasu un ir vairāk piemērots dziļām grumbām un ļoti izteiktai ļenganai ādai.

Šis preparāts plaši tiek izmantots grumbu novēršanai pieres zonā. Parasti tiek ieteikts botulīntoksīns, kas pacientiem izraisa neviennozīmīgu reakciju un dara piesardzīgus. Šajā gadījumā SuneKOS ir lieliska alternatīva. Laboratorijas speciālisti ir izstrādājuši īpašu preparāta ievadīšanas paņēmienu, kas palīdz novērst grumbas pieres zonā. Izmantojot šo paņēmienu, preparāts iedarbojas uz šūnu matricu. Tā rezultātā pakāpeniski palielinās kolagēna un elastīna ražošana, matrica tiek reģenerēta un aizsākas ādas atjaunošanās dabiskie procesi, atjaunojas ādas elastība un tās turgors.

SuneKOS specifika – laika gaitā tā iedarbība saglabājas, efekts uzlabojas. Klīniskie pētījumi liecina, ka pēc 4-6 mēnešiem pēc preparāta ievadīšanas, ādas apjoms ir kļuvis lielāks nekā tas bija pirmajā mēnesī. Tradicionālās pildvielas pēc injekcijas sāk bioloģiski sadalīties vai izšķīst. Tā ir nozīmīgākā atšķirība.
 

Dermatoloģe, Dr. Lauma Valeine:


«Es uzzināju par šo preparātu un man bija iespēja to apgūt Milānā, pie Dr. Adeles Sparavignas, kas ir IFT (Intersticiālā Fluīda Tehnika) radītāja. Tā ir inovatīva injekciju tehnika, kas pielāgojas dažādām sejas kontūrām un ādas novecošanās īpašībām. Ievadot preparātu un veicot masāžu starpšūnu šķidruma atteces virzienā vai pretēji, var sasniegt dažādus efektus. Bet pats galvenais – šis preparāts tiek plaši izmantots to pacientu ārstēšanai, kuriem ir nosliece uz tūsku, kas Latvijā nav nekas neparasts.

Šo metodi veiksmīgi izmanto gan ādas mitrināšanai, gan sīku, smalku grumbu korekcijai, gan tūskainiem sejas morfotipiem, kuriem vienmēr ir nepieciešama ādas kopšana, vienlaikus nodrošinot limfodrenāžu.

Klasiskie revitalizanti un filleri satur hialuronskābi vai hialuronskābi un kalcija hidroksilapatītu, bet šī preparāta sastāvā ir aminoskābes, kas papildus nodrošina atjaunojošo, reģenerējošo efektu. Tiek stimulētas ne tikai kolagēnās šķiedras, bet arī elastīgās, kas ir ne mazāk būtiskas sejas ovāla un kopējā sejas ādas stāvokļa uzturēšanai. Ir klīniski pierādīts, ka SuneKOS injekciju preparāti spēj radīt šādu efektu. Šai metodei nav daudz injekcijas punktu, respektīvi, tā ir mazsāpīga, nepaliek zilumi, var apstrādāt acu zonas, pazodi, kakla zonu. Protams, uz muskuļu kontrakcijām, hiperkinēzi pieres zonā aminoskābes tiešā veidā neiedarbojas, bet kopumā, pateicoties preparāta sastāvam un injekciju tehnikai, SuneKOS spēj konkurēt ar botulīntoksīna injekcijām.

Patreiz šo procedūru ir veikuši ap 100 pacientu, un, redzot rezultātu, esmu ļoti apmierināta. Zīmola pamatnodarbošanās ir aminoskābju iekšķīgi lietojamo uztura bagātinātāju ražotne un specifiski izstrādāta uztura nodrošināšana tādu slimību pacientiem, kā sarkoidoze un vēža paveidi. Uz šīs bāzes tika izveidots arī ārīgi lietojams preparāts. Pozitīvi vērtēju arī zīmola kvalitātes standartu, aminoskābes tiek iepirktas no Japānas, hialuronskābe no Francijas, bet, jāatzīst, ka izmaksu ziņā preparāts nav lēts.”


Oficiālais pārstāvis:
UAB 'Mesoderma"
Lietuva, Kauņa
Vytauto pr.60 , LT-44237/
+370 6863 7708
[email protected]
www.mesoderma.eu
Mesoderma Baltics


Resurss:
www.3ade.lv


Atpakaļ Tālāk
Mēs izmantojam sīkfailus. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politika.