Sākums Publikācijas

Publikācijas

INTELLIGENT BEAUTY tīrā estētika SAAPIO.

06.10.2020

Katrs no mums savu ķermeni, organismu uztver kā ekosistēmu un meklē tādus risinājumus, kas atbilst gan veselības, gan pastāvīgi mainīgo vajadzību apmierināšanai. Tas attiecas gan uz ēšanu, gan fiziskām aktivitātēm, gan kosmētiku. Šodien, iegādājoties kosmētikas līdzekļus, mēs pievēršam uzmanību ražotāja vispārējai filozofijai un līdzīgiem pasaules uzskatiem, nevis citu cilvēku atsauksmēm.

Zīmols SAAPIO neizvēlās vieglākos ceļus. Tas aicina izvēlēties tādu dzīvesveidu, kas uzlabo vitalitāti gan ādā, gan ķermenī, gan prātā un emocionālā līmenī.

Par šo īpašo izpratni un pareizo izvēli mēs runājām ar diviem galvenajiem speciālistiem, kuri ir atbildīgi par mūsu ādas skaistumu un veselību: dermatoloģi Dr. Laumu Valeini un gastroenteroloģi Dr. Vitu Skuju.

Autore: Almaza Pirha


ЅААРІО. INTELLIGENT BEAUTY ir Eiropas kosmetoloģijas un uztura profesionāļu izveidots zīmols, kura galvenā vērtība ir efektīvi un droši līdzekļi cīņai ar mūsu laika aktuālākajām problēmām, tādām kā, akne, priekšlaicīga novecošanās, oksidatīvais stress un pigmentācija.

Balstoties uz Zviedrijas, Vācijas un Šveices speciālistu veiktajiem pētījumiem, SAAPIO piedāvā plašu un saprotamu produktu līniju, kas ietver gan ārīgi lietojamus produktus, gan uztura bagātinātājus. SAAPIO produkti nav radīti tikai sievietēm vai vīriešiem. SAAPIO izmanto dzimumu neitrālu pieeju. Pateicoties virknei sastāvdaļu, zīmols sola ādas pasargāšanu no vides piesārņojuma — tas ir īpaši svarīgi lielo pilsētu iedzīvotājiem, ņemot vērā pašreizējo ekoloģisko situāciju. Nav aizmirsts arī par «digital pollution» — kaitīgo starojumu no viedierīču un citu tehnoloģisko ierīču ekrāniem.
 


Galvenās sastāvdaļas ir ASTAKSANTĪNS, kas ir viena no spēcīgākajām antioksidantu barības vielām (daudz spēcīgāka nekā C vai E vitamīni, beta-karotīns, luteīns vai piknogenols, tāpēc to bieži sauc par spēcīgāko antioksidantu), un IEKAPSULĒTAIS C VITAMĪNS labāk nekā citi stimulē kolagēna sintēzi, kas nozīmē, ka tā ir ideāli piemērota nobriedušai, novecojošai ādai, kā arī ikvienam, kurš cieš no ādas elastības zuduma un vēlas tikt galā ar pirmajām grumbām. Patentētā NEODERMYL® tehnoloģija — īpaša aminoskābju kombinācija, kas darbojas kā dabiska pildviela — aizpilda izveidojušās grumbas un krunciņas, pateicoties fizioloģiskajiem procesiem. Turklāt tas dabiski veicina kolagēna un elastīna sintēzi. No tropu augiem iegūtais GATULINE® ekstrakts ir sava veida alternatīva botulīna toksīna injekcijām, nodrošinot tūlītēju mīmisko krunciņu samazināšanos. Visbeidzot, SEBOREDUCTYL® komplekss aknes ārstēšanas līnijā, kura sastāvā ir sēņu ekstrakts (Fomes Officinalis), B grupas vitamīni un alantoīns. Kompleksa galvenais uzdevums ir samazināt un regulēt tauku dziedzeru sekrēciju, inhibējot enzīmu — 5-alfa-reduktāzi, nodrošināt matējošu efektu; samazināt ādas kairinājumu un sašaurināt poras.

“Instagram ēras laikā, ražotājs piedomājis arī par iepakojumu. Dizains kļūst par zīmola veidošanas galveno aspektu skaistumkopšanas tirgū.”

Tomēr ar kosmētiku vien var nepietikt, lai saglabātu veselīgu un skaistu ādu. Īpaši ņemot vērā mūsdienu realitāti. Visaptveroša pieeja apzinātām, regulārām darbībām, kuru mērķis ir ne tikai uzlabot ādas izskatu, bet arī saglabāt jauneklīgu ķermeni, ir radījusi uztura bagātinātāju līniju, kas bagātināta ar vitamīnu un aminoskābju kompleksu. Piemēram, SAAPIO ASTAXANTHIN kapsulām ir ļoti augsts ORAC (produktu antioksidatīvais potenciāls) rādītājs — 1380. Tie ir 500 reizes spēcīgāki par antioksidantu E vitamīnu, novērš saules apdegumus, uzlabo miega kvalitāti un darbojas kā papildus elements dispepsijas, vīriešu neauglības un reimatoīdā artrīta ārstēšanā. HYALURONIC ACID ir hialuronskābes uztura bagātinātājs šķidrā veidā ar citrona garšu, kas satur bagātīgu mitrinošu uzturvielu formulu.

Mēs īpaši lepojamies ar 4 hidrolizēta jūras kolagēna kompleksiem (I un III tipa), kas paredzēti dažādiem mērķiem — locītavu, matu, ādas, nagu skaistuma un veselības saglabāšanai. Katrs komplekss ir sabalansēts un papildināts ar sastāvdaļām, kas paredzētas konkrētu uzdevumu risināšanai. COLLAGEN WITH HYALURONIC ACID šķidrā veidā ar hialuronskābi nodrošina mūsu ādai, matiem, kauliem, muskuļiem, locītavām un saistaudiem elastību un struktūras atbalstu. HYDROLYZED COLLAGEN ir hidrolizēts kolagēns, bez piedevām, kas atdzīvina ādu, palielinot kolagēna līmeni organismā, normalizē matu augšanu un to biezumu, kā arī veicina nagu izturību un kvalitāti. BEAUTIFYING NUTRITION HAIR SKIN NAILS komplekss — A, C, D, E vitamīnu un B grupas vitamīnu apvienojums.
 


SAAPIO ir izveidots lielisks atbalsta materiālu klāsts — publikācijas, blogi, unikālas receptes un prakses par pareizu uzturu, veselīgu miegu, pastaigām, fiziskām aktivitātēm, nepieciešamā vitamīnu un mikroelementu līmeņa uzturēšanu — to mazumiņu, kas būtu jāievēro visiem, kas vēlas sasniegt harmoniju un rūpējas par sevi.

***

Dr. Lauma Valeine, Dermatoloģe


Dakter, kādām īpašībām kosmētikā Jūs pievēršat uzmanību? Kā izvēlaties ar kādu kosmētiku strādāsiet?

Es izvēlos iedarbīgu kosmētiku, kuras sastāvā izmantotās izejvielas atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem. SAAPIO koncepts man ir simpātisks, tā sastāvs ir maksimāli dabīgs. Kosmētikas līnijas aptver būtiskākās ādas problēmas un vajadzības. Patīk arī tā dizains.


Zīmols piedāvā visaptverošu pieeju Inside & Out ādas kopšanai mājas apstākļos. Vai šī koncepcija Jums kopumā ir tuva?

Jā, šī koncepcija man ir tuva jau vairākus gadus. Iedarbojoties gan ārīgi, gan iekšķīgi, iespējams sasniegt vislabākos rezultātus. Pirmā pieredze man bija pirms vairākiem gadiem, kad iepazinu dabā esošu antioksidantu — astaksantīnu, kas ir arī SAAPIO līnijas sastāvā. Tas aizsargā ādu no UV starojuma radītājiem bojājumiem, atjauno to. Lietojot to perorāli un ārīgi, iespējams mazināt radušos fotobojājumus, saules nepatīkamās alerģijas izpausmes, kas mūsdienās ir ļoti izplatīta problēma. 

Kādas ir galvenās kļūdas, ko cilvēki pieļauj ādas kopša
nā mājas apstākļos?

Klasiskās kļūdas ikdienas kopšanā, ar kurām es saskaros visbiežāk — ādas tipam un stāvoklim neatbilstoša kosmētikas lietošana, kas nenodrošina pamatvajadzības ādas normālai darbībai. Bieži tā ir pārmērīga attīrošo līdzekļu un ūdens lietošana, kas ādu dehidratē jeb izžāvē. Pēdējos gados redzu daudz problēmu, kas rodas, ja par vienīgo ādas kopšanas līdzekli izvēlas eļļu.


"Aknes problēmas risināšanas pamatā ir pareiza sejas ikdienas kopšana - SAAPIO produktu līnija aknei būs piemērota vieglas līdz vidēji smagas aknes ikdienas kopšanai. To var lietot gan atsevišķi, gan kopā ar recepšu medikamentiem. Iekšķīgai lietošanai paredzētais mikroelementu un minerālu komplekss palīdzēs mazināt iekaisumu no iekšpuses."


JŪSU PERSONĪGAIS SAAPIO PRODUKTU TOPS...

Mani absolūtie favorīti: ACEROLA ķiršu līnija, lietoju serumu, krēmu un masku. Ideāli piemērota vasarai — viegla, svaiga, ar C vitamīnu, kā vienu no antioksidantiem, kas palīdz aizsargāt no saules, stiprina asinsvadus, kas saules ietekmē var paplašināties. Jaunākajos pētījumos pieradīts, ka C vitamīns pastiprina saules aizsargkrēmu iedarbību.

Man ir problemātiska āda, tādēļ lietoju arī kosmētisko produktu līniju, kas paredzēta aknei ANTI ACNE — toniku, serumu, krēmu, kas nomierina ādu, normalizē tauku dziedzeru darbību. Ļoti patīk ASTAXANTIN sejas mazgājamais gels, kas attīra, bet nesausina ādu un ķermeņa krēms — viegls, labi iesūcas ādā, nomierina un atjauno, īpaši piemērots pēc atrašanās saulē.
 Kādu kolagēnu labāk lietot? Pulvera vai šķidrā formā, ar hialuronskābi vai C vitamīnu?

Pulvera vai šķidrā formā — tas ir gaumes jautājums. Galvenais ir kolagēna daudzums vienā devā — tam nevajadzētu būt mazākam par 5g.
Svarīga ir arī kolagēna izcelsme — jūras produktu, zivs, dzīvnieku vai vegāniska (kas nu jau ienāk tirgū). Šeit jāņem vērā alerģijas risks, panesamība, pārliecība un dzīvesveids. Mana personīgā pieredze rāda, ka visefektīvāk darbojas tieši jūras produktu izcelsmes kolagēns.

Gan hialuronskābe, gan C vitamīns darbojas sinerģiski — pastiprina kolagēna efektu, lai mūsu ādā un citos audos veidotos jaunas, stipras un kvalitatīvas kolagēna šķiedras.

***

Dr. Vita Skuja, Gastroenteroloģe


Dakter, kādiem uztura bagātinātājiem Jūs ieteiktu pievērst uzmanību? Kuriem Jūs neuzticaties un neieteiktu lietot?

Ļoti svarīgi, lai uztura bagātinātāji nāktu no uzticama ražotāja un ražotājvalsts, kur tiek ievēroti augsti standarti gan ražošanā, gan izplatīšanā. Jāpievērš uzmanība uztura bagātinātāju kvalitātes sertifikātiem. Svarīgi:

  •  Lai uztura bagātinātāji būtu dabīgi, bez pievienotām mākslīgajām sastāvdaļām un krāsvielām;
  •  Lai uztura bagātinātāji nebūtu iegūti no ģenētiski modificētiem organismiem;
  •  Lai uztura bagātinātāju komponenti būtu pareizās devās, proporcijās un darbotos sinerģiski;
  •  Lai uztura bagātinātāju forma — tabletēs vai šķidrā veidā, abos gadījumos veicinātu pilnvētīgāku produkta uzsūkšanos.


Izvēloties uztura bagātinātājus, jānovērtē esošo vai potenciālo slimību riski, pārliecinoties, ka uztura bagātinātājs nevar pasliktināt jau esošās vai potenciālās slimības gaitu. Jāskatās, lai vitamīnu vai uztura bagātinātāju sastāvs atbilstu konkrētā cilvēka uztura paradumiem. Tā, piemērām, cilvēkiem ar vēdera pūšanos vai jau pierādītu laktozes nepanesību, nederēs produkti, kuru sastāvā ir laktoze. Tāpat arī celiakijas vai glutēna nepanesības gadījumā, jāraugās, lai produkta sastāvā nav glutēns.
 


“Jebkurš vitamīnu kokteilis, atkarībā no sastāva, devas un ražotājvalsts, var pārvērsties par naidīgu iebrucēju mūsu organismā.”


Vai ārstējošam ārstam vajadzētu nozīmēt arī uztura bagātinātājus neatkarīgi no tā, vai tie kalpos kā organisma atbalsta terapija vai kā daļa no ārstēšanas programmas, lai izvairītos no problēmām?

Jā, pilnīgi piekrītu, ka uztura bagātinātājus, vitamīnus un minerālvielas var lietot ne tikai situācijās, kad jau skārusi veselības problēma, bet arī preventīvos nolūkos. Kā piemēru varu minēt cilvēkus, kam ir liels psihoemocionālais stresa slogs. Šādā gadījumā ļoti vēlama būtu papildus antioksidantu — C, E vitamīna, selēna un cinka lietošana. Tas pats attiecas arī uz locītavu, nagu, matu un ādas veselību — lai pēc iespējas ilgāk saglabātu šo orgānu veiksmīgu funkciju un veselību, nepieciešams lietot kolagēnu.


Lietojot uztura bagātinātājus:

  • arīgiSv preparātus uzņemt noteiktā diennakts laikā, lai nodrošinātu maksimālu sastāvdaļu uzsūkšanos un efektu;
  • Taukos šķīstošie vitamīni (D, A, E un K) būtu jāuzņem sātīgāko ēdienreižu laikā;
  •  Ūdenī šķīstošie vitamīni (C un B grupa) gluži pretēji — starp ēdienreizēm;
  •  Kolagēnu, lielākoties, iesaka lietot tukšā dūšā;
  •  Jāskatās, vai kopā ar vitamīniem, minerālvielām un vērtīgajām molekulām, nelietojam stipru tēju, kafiju vai kalciju saturošus produktus un preparātus — tas ievērojami kavē vērtīgo vielu uzsūkšanos. Vajadzētu ievērot vismaz 3-4 stundu starplaiku pirms šo produktu lietošanas.


Mūsdienās tikai slinkie nelieto kolagēnu. Jūs, kā gastroenterologs, noteikti zināt vai mūsu organisms spēj to absorbēt...

Ļoti būtisks ir ne tikai estētiskais efekts, ko iegūstam, lietojot kolagēnu ādas, nagu un matu veselībai, bet arī locītavu integritāte, veselība un spēks, kas nodrošina kustību spēju visa mūža garumā.

Tāpat ir veikti pētījumi, kur, lietojot kolagēnu, tiek mērīts ādas kolagēna slāņa biezums un šie rādītāji ir augstāki cilvēkiem, kas ikdienā lieto kolagēnu. Svarīgi, lai kolagēns ir hidrolizēts — sadalīts mazās daļiņās. Svarīga ir arī kolagēna hidrolizācijas pakāpe — hidrolizēts kolagēns vieglāk uzsūcās. Kolagēna produkta sastāvā vajadzētu atrasties visām aminoskābēm — it īpaši neaizvietojamām. Ja novērojami jau zināmi uzsūkšanās traucējumi vai kādas nozīmīgas kuņģa — zarnu trakta slimības, tad kolagēnu varētu būt grūtāk pārstrādāt, tas ietekmētu arī absorbcijas reakciju.

Papildus kolagēnam, svarīgi lietot arī C vitamīnu un hialuronskābi. Hialuronskābe veicina ūdens piesaisti un noturību ādā, savukārt C vitamīns darbojas kā katalizators kolagēna biosintēzes procesā.

Kā labu piemēru, kas atbilst visiem šiem kritērijiem, varu minēt ražotāju SAAPIO.

WWW.SAAPIO.EU

Klientu atbalsta dienests, bezmaksas konsultācijas, individuāla produktu izvēle:
[email protected] +371 28070555


Resurss:
www.3ade.lv


Atpakaļ Tālāk
Mēs izmantojam sīkfailus. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politika.